Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Fizioterapija

Fizioterapija

Fizioterapijas grupu nodarbībām ir iekārtota speciāla vingrošanas zāle, kura ir bagātīgi aprīkota ar fizioterapijas nodarbībām nepieciešamo inventāru.
Fizioterapeiti piedāvā radošu un profesionālu ārstniecisko vingrošanu izmantojot līdzsvara paliktņus, tradicionālās hanteles, nūjas, vingrošanas lielās un mazās bumbas, Flexibar, TRX piekares treniņsistēmu un Slinga terapiju.

Ārstnieciskā vingrošanas (ā/v) grupas:

Nodarbības grūtniecēm

Bērniņa gaidīšana ir viens no skaistākajiem un emocionālākajiem posmiem sievietes dzīvē. Tomēr grūtniecības laikā, fizioloģisko pārmaiņu rezultātā, sievietes organisms rada arī daudz diskomforta brīžu:

  • galvas reiboņus;
  • aizdusu, nogurumu;
  • elpas trūkumu;
  • roku, kāju muskuļu sāpes.

Grūtniecības laikā sievietes organismā pieaug skābekļa patēriņš, no kura lielāko daļu patērē mātes organisms.

ARS Rehabilitācijas centrā ārstnieciskās vingrošanas nodarbības grūtniecēm vada sertificēta fizioterapeite Viktorija Bajāre, kura ir specializējusies darbā ar topošajām māmiņām.

Fizioterapija zīdaiņiem un bērniem

Pirmajā dzīves gadā mazuļa attīstībā notiek milzu lēciens un jāapgūst tik daudz jauna – celt galviņu, tvert priekšmetus, velties, rāpot, sēdēt, celties kājās, staigāt. Vingrošana zīdainim nepieciešama, lai viņš mācītos just savu ķermeni, līdzsvarotu muskuļu tonusu, novērstu ķermeņa asimetriju un apgūtu daudzveidīgas kustības.

  • Bobata terapija notiek individuāli zīdaiņiem no 3 mēnešu līdz 1 gada vecumam. Nodarbības laikā mazulis aktīvi piedalās, mācoties apzināties savu ķermeni un kontaktēties ar apkārtējo pasauli. Nodarbību ilgums apmēram 30 minūtes, atkarībā no mazuļa uzmanības noturības.
  • Hendlinga apmācības vecākiem kopā ar mazuli – māca, kā pareizi turēt un darboties ar mazuli. Tas ir pašu vecāku roku darbs un pieskārieni savam bērnam jau no pirmajām dzīvības dienām. Pareizi mazuli turot, ceļot, mierinot un nesot uz rokām, var palīdzēt viņam apjaust un sakārtot savu ķermeni, ilgtermiņā nodrošinot simetrisku un pilnvērtīgu attīstību.
  • Koriģējošā vingrošana bērniem un pusaudžiem.

Individuālās nodarbības zīdaiņiem un bērniem vada fizioterapeite Viktorija BAJĀRE

ARS Rehabilitācijas centrā konsultē fizioterapeiti:

Artjoms Merkulovs
Daiga Pulmane
Elīna Rozenfelde
Gundega Dūmiņa
Jeļena Pučinkina
Kristaps Mintāls
Līga Zenfa
Madara Kalniņa
Nils Zālītis
Viktorija Bajāre

VIDEO:

ARS Rehabilitācijas centrs 
Brīvības iela 39, Rīga
Tālrunis: 67 699 369 vai 27 827 224