Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Sieviešu konsultācija

Sieviešu konsultācija

Sieviešu konsultācija

Mūsu sieviešu konsultācija kā atsevišķa struktūra darbojas jau no Medicīnas centra ARS pirmssākumiem. Šajā laikā tā izveidojusies par vienu no mūsdienīgākajām un profesionālākajām ambulatorās ginekoloģijas nodaļām Latvijā, ieviešot jaunākās tehnoloģijas un ārstēšanas metodes.

Nodaļas galvenie darbības virzieni ir:

Sieviešu konsultācija

Ginekoloģe Dace Matule
www.ars-med.lv

Nodaļas vadītāja, ginekoloģe, dzemdību speciāliste Dr. Dace MATULE:

Ginekoloģijas nodaļā strādā 20 ginekologi, tāpēc gluži loģiski, ka pirms konsultācijas pacientei varētu rasties jautājums – kuru speciālistu man labāk izvēlēties? Mēs esam padomājuši par visa vecuma sievietēm – sākot no pusaudzēm līdz pat dāmām krietni pāri 60.

Daudziem speciālistiem ir padziļinātas zināšanas kādā specifiskā ginekoloģijas sfērā:

Neauglības gadījumus konsultē ginekologi:

·         Dr. Larisa ANTONOVA

 

Menopauzes risinājumos konsultē ginekologi:

 

Grūtnieču aprūpe

Katru gadu Medicīnas centra ARS uzskaitē stājas vairāk nekā 400 grūtnieču. Ārstu un vecmāšu kopīgais darbs nodrošina šo sieviešu vēlmēm atbilstošu, kvalitatīvu aprūpi. Pacientēm tiek piedāvāts augļa sirdstoņu pieraksts un izvērtēšana ar jaunāko medicīnisko aparatūru.

Grūtnieču aprūpes un ginekoloģiskajos jautājumos konsultē ginekoloģes:

Zinošas un saprotošas vecmātes vada lekciju ciklu topošajiem vecākiem:

Rūpējoties par jauno māmiņu labsajūtu, Medicīnas centra ARS ginekoloģijas jeb sieviešu konsultācijas nodaļa piedāvā vecmātes vizīti mājās.
Mājas vizītēs dodas vecmāte Jeļena LENDELE.

Ultrasonogrāfija

Divi augstas klases ginekologi un sonogrāfijas speciālisti – Dr. Dace EZERIŅA  un Dr. Inese CEKULA  – katru dienu piedāvā sonogrāfijas izmeklējumus mazā iegurņa pataloģiju diagnostikā, augļa sonogrāfiskajā izmeklēšanā. Īpašu vērību veltām grūtniecības pirmā un otrā trimestra sonogrāfijas izmeklējumiem. Grūtniecēm ir pieejama ne tikai standarta sonogrāfija, bet arī trīs un četrdimensiju sonogrāfijas izmeklējumi, tas ir, telpiska un kustīga telpiska attēla iegūšana ultraskaņas izmeklējuma laikā. 3D/4D ultraskaņu izmanto augļa virspusējo struktūru vizualizācijai. Piemēram, sejas attīstības anomāliju papildu diagnostikai, pie skeleta malformācijām (skeleta attīstības anomālija). Latvijā šo sonogrāfiju izmanto kopš 2005. gada aprīļa. ARS 3D/4D izmeklējumu veic Dace EZERIŅA un Dr. Inese CEKULA.

Ginekoloģiskās operācijas

ARS Dienas stacionārā pieredzējuši ginekologijas speciālisti veic:

Ginekoloģiskās operācijas ARS Dienas stacionārā veic ginekologi:

 

Urīna nesaturēšanas ārstēšana

Maksts noslīdējuma un urīna nesaturēšanas gadījumos konsultē un tālāku operatīvu ārstēšanu sniedz ginekoloģe Dr. Dace MELKA un Dr. Kristians ŠUSPANOVS.
Efektīva metode, kas palīdz ārstēt urīna un/vai fēču nesaturēšanas problēmas bez sāpēm un ķirurģiskas iejaukšanās ir bioatgriezeniskās saites terapija (Bio-feedback).

Laboratoriskie izmeklējumi

Tā kā ginekoloģijas nodaļa atrodas vienā ēkā ar E. Gulbja laboratoriju, pacientēm ir iespējams ātri un ērti nodot analīzes, savukārt ārsti var ļoti ātri saņemt analīžu rezultātus.

Operatīvi ir pieejami citi izmeklējumi un speciālistu konsultācijas:

Medicīnas centrā ARS ir pieejama vakcīna pret dzemdes kakla vēzi:

  • Gardasil 9 – tā ir vakcīna, ko lieto izteiktas dzemdes kakla displāzijas (CIN 2/3), dzemdes kakla karcinomas, izteiktu vulvas displastisku bojājumu (VIN 2/3) un ārējo dzimumorgānu smailo kondilomu (condyloma acuminata) profilaksē, ko izraisa cilvēka papilomas vīrusa (HPV) 6., 11., 16. un 18. tipi

Lai veiktu vakcināciju nepieciešams ārsta nosūtījums – ir derīgs gan Medicīnas centra ARS, gan citu medicīnas iestāžu ārstu nosūtījumi.

Vakcinēties pret dzemdes kakla vēzi ir iespējams arī sestdienās, kas īpaši izdevīgi varētu būt strādājošām sievietēm!

Cenrādis ginekoloģiskām konsultācijām un izmeklējumiem

Sieviešu konsultācija

Medicīnas centra ARS ginekoloģijas nodaļa.
www.arsmed.lv