Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Ultrasonogrāfija

Ultrasonogrāfija

Ultrasonogrāfija (USG) ir nekaitīgs un nesāpīgs, bet loti informatīvs un ātri veicams vizualās diagnostikas izmeklējums, ar kura palīdzību izvērtē dažādu orgānu un mīksto audu struktūru. USG attēla iegūšanai izmanto augstfrekvences skaņu viļņus – ultraskaņu. USG izmeklējumi bez riska ir veicami arī grūtniecēm.

Medicīnas centrā ARS ultrasonogrāfijas izmeklējumus veic, izmantojot Premium klases USG diagnostikas iekārtas, nodrošinot precīzu un augstvērtīgu diagnostisko kvalitāti.

Ultrasonogrāfija:

Ultrasonogrāfija bērniem

Ultrasonogrāfija bērniem (Dr. Dace KREICŠTEINE):

  • neirosonogrāfija;
  • gūžu locītavu izmeklējumus;
  • vēdera dobuma orgānu un urīnceļu izmeklējumus.

USG ginekoloģijā

Ginekoloģiskajām pacientēm un grūtniecēm piedāvājam izmeklējumus uz Premium klases sonogrāfa ar 3/4 dimensiju programmu:

Doplerogrāfijas izmeklējumi

Ar jaunākās paaudzes specializētu ultraskaņas aparatūru iespējams veikt doplerogrāfijas izmeklējumus:

Krūts dziedzeris

Ultraskaņas kontrolē veicam krūts dziedzeru punkcijas dažādu krūts veidojumu gadījumā – gan diagnozes precizēšanai, gan terapeitiskos nolūkos.

Visu veidu ultrasonogrāfiskā izmeklēšana būs mērķtiecīgāka, ja tā notiks pēc ārsta nosūtījuma, kurā iekļauta informācija par risināmo problēmu. Atgādinām, ka apdrošinātāji apmaksā ultrasonogrāfiskos izmeklējumus, tikai tad ja ir ārsta nosūtījums uz šo izmeklējumu.

Par sagatavošanās vēdera dobuma un urīnceļu ultrasonogrāfiskajiem izmeklējumiem lasīt šeit >>>

Cenrādis