Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Magnētiskā rezonanse – Philips Ingenia 3,0T

Magnētiskā rezonanse – Philips Ingenia 3,0T

Modernizējot un attīstot diagnostikas iespējas Medicīnas centra ARS filiālē – ARS Diagnostikas klīnikā (adrese: Jāņa Asara iela 3, Rīga) ir uzstādīta jaunākā un modernākā magnētiskās rezonanses iekārta Baltijā – PHILIPS Ingenia  3,0T.
PHILIPS Ingenia  3,0T ir pirmā pilnībā digitāla Premium klases magnētiskās rezonanses iekārta ar magnētiskā lauka stiprumu 3 T (teslas).

Speciāli izstrādātas Philips Ingenia 3,0T tehnoloģijas un programmatūra ļauj veikt augstvērtīgu MR diagnostiku:

 • galvas smadzeņu, galvas un kakla mīksto audu izmeklējumos;
 • mugurkaula un muguras smadzeņu izmeklējumos;
 • muskuloskeletālos izmeklējumos:
  • kaulu un locītavu izmeklējumos (ceļu, plecu, iegurņa, u.c. locītavām);
  • muskuļu u.c. mīksto audu izmeklējumos;
 • asinsvadu izmeklējumos:
  • galvas asinsvadu izmeklējumos

MR sistēma Philips Ingenia 3,0T ir aprīkota ar papildu funkcijām onkoloģiskiem* un kardioloģiskiem izmeklējumiem.

*šī ir skrīninga metode, lai patoloģiju atklātu pēc iespējas agrīnākā stadijā vai arī pēc iespējas kvalitatīvāk izvērtētu kādu esošo patoloģiju. MR izmeklējums ir īpašs ieguvums onkoloģiskajā diagnostikā, jo pilns ķermeņa skenējums palīdz atrast agrīnas metastāzes.

MR iekārtas PHILIPS Ingenia  3,0T priekšrocības:

 • attēlu kvalitāte, kas iegūta no PHILIPS Ingenia  3,0T ir ievērojami precīzāka salīdzinot ar citām 3,0T MR sistēmām;
 • nodrošina ļoti ātru izmeklējumu veikšanu un augstu attēlu kvalitāti;
 • izmeklējuma laikā akustiskā trokšņa līmenis ir samazināts vairāk kā par 80%;
 • piemērota korpulentiem pacientiem līdz 150 kg, ko nodrošina palielināts gentrija atvērums (70 cm);
 • papildus ir aprīkota ar Ambient Experience sistēmu – izmeklējuma laikā skan nomierinoša mūzika, ko papildina gaismu spēles, kas ļauj pacientam justies komfortabli un mierīgi, tas mazina ne tikai trauksmes sajūtu un  klaustrofobiju, bet arī šķietami saīsina izmeklējuma laiku.

Amerikas Medicīnas informātikas pētījumu kompānija KLAS reaserch divus gadus pēc kārtas – 2013. unAmerikas Medicīnas informātikas pētījumu kompānija KLAS reaserch divus gadus pēc kārtas – 2013. un 2014. gadā Philips Ingenia 3,0T ir atzinusi par labāko magnētiskās rezonanses iekārtu pasaulē. 2014. gadā Philips Ingenia 3,0T ir atzinusi par labāko magnētiskās rezonanses iekārtu pasaulē.

SVARĪGI ZINĀT!!!

Magnētiskā rezonanse ir viena no precīzākajām un informatīvākajām diagnostikas metodēm – nekaitīga, ar magnētiskā lauka un radioviļņu palīdzību viena izmeklējuma laikā palīdz iegūt kvalitatīvus cilvēka ķermeņa un orgānu šķērsgriezuma attēlus trīs plaknēs.

NODERĪGA INFORMĀCIJA – magnētiskās rezonanses izmeklējumu nedrīkst veikt cilvēkiem, kuriem ir kardiostimulatori, dažādi metāla implanti (izņemot titāna implantus) vai atsevišķi metāla svešķermeņi.

ARS Diagnostikas klīnika
Adrese: Jāņa Asara ielā 3, Rīga

Magnētiskā rezonanses izmeklējumi ar  3 teslu MR iekārtu:
 • Pieteikties izmeklējumam pa tālr.: 67 201 088
 • Informācija par izmeklējumu rezultātiem: 66 929 760

Pacientu ievērībai!

 • Pierakstoties uz magnētiskās rezonanses izmeklējumu, lūdzam informēt reģistratori, ja pacienta svars pārsniedz 120 kg. Šī informācija ir būtiski svarīga, lai varam iepriekš saplānot izmeklējumu laiku, jo pacientiem, kuru svars ir 120 kg un vairāk, nepieciešams ilgāks izmeklējuma laiks.
 • Guļošiem un sēdošiem pacientiem, kuri paši patstāvīgi nevar uzkāpt un nogulties uz izmeklējuma galda: ir nepieciešams viens vai divi pavadoņi, kas palīdz pacientam nokļūt uz izmeklējumu– uzkāpt un nogulties uz galda, un pēc izmeklējuma no tā nokāpt. Medicīnas centra ARS un ARS Diagnostikas klīnikas radiogrāfijas speciālisti (pārsvarā sievietes) fiziski nespēj nodrošināt šo pakalpojumu. Viņu pienākums ir pilnvērtīgi izmeklēt pacientu.

Piegādātājs un uzstādītājs: Arbor Medical Korporācija SIA

ARS Diagnostikas klīnika- karte

 

Pakalpojumu cenrādis