Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Par mums

Par mums

SIA Medicīnas sabiedrība ARS dibināta 1988. gadā kā pirmā privātā ārstniecības iestāde Latvijā. Mūsu mērķis ir padarīt pieejamu augstākās kvalitātes pilna spektra medicīnisko pakalpojumu klāstu vienuviet. Gadu gaitā esam kļuvuši par valstī lielāko privāto medicīnisko pakalpojumu sniedzēju, kas orientējas uz ārstniecību kā galveno savas darbības nozari.

Medicinas_sabiedriba_ARS_w

Medicīnas sabiedrība ARS, adrese – Skolas iela 5, Rīga

Lai piedāvātu augstākā līmeņa pakalpojumus, piesaistām Latvijas labākos profesionāļus, mūsu rīcībā ir jaunākā un kvalitatīvākā diagnostikas aparatūra, tostarp unikālas tehnoloģijas. Par savu virsuzdevumu uzskatām nodrošināt mūsu darbinieku personīgu attieksmi un ieinteresētību mūsu pacientu veselības uzlabošanā. Sadarbojamies ar vairākām ārvalstu vēstniecībām Latvijā, bieži mūsu klienti ir arī Latvijas viesi, kuri novērtē mūsu pakalpojumu starptautiska līmeņa kvalitāti.

Pie mums strādā vairāk nekā 200 visdažādāko specialitāšu ārsti,  no kuriem daudzi ir medicīnas profesori un medicīnas zinātņu doktori. Lielākā daļa mūsu konsultantu ir labākie ārsti no vadošajām universitātes klīnikām – tas ļauj izmantot jaunākās medicīnas iespējas katra pacienta veselības atgūšanā. Mūsu ārstu kolektīvs ir labākie nozaru speciālisti valstī, kuriem droši uzticēt rūpes par savu veselību.

Mūsu pakalpojumos ietilpst diagnostika, speciālistu konsultācijas (tai skaitā bērnu nodaļa un sieviešu konsultācija), profilakse, operācijas dienas stacionārā, rehabilitācija, zobārstniecība, kā arī Latvijā vienīgais privātais diennakts neatliekamās palīdzības dienests un traumpunkts – tas viss vienuviet jūsu ērtībām Rīgas centrā, Medicīnas sabiedrības „ARS” ēkā Skolas ielā 5.