Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Pediatra mājas vizītes

Pediatra mājas vizītes

Nodrošinām pilna servisa ārstēšanu un profilaktisko aprūpi bērniem līdz pat 18 gadu vecumam.

Pediatra mājas vizīti piesaka, zvanot pa tālruni:

672 01 003

Pediatru mājas vizītēs var izsaukt:

  • darba dienās: 8:00 – 20:00
  • sestdienās, svētdienās, svētku dienās: 8:00 – 16:00

Medicīnas centra ARS pediatre Astrīda DZIRNIECE:
“Jums nav jāiet pie ārsta ar slimu bērnu! Jūs varat izsaukt pediatru mājas vizītē. Arī tad, ja vēlaties parūpēties par slimību profilaksi vai pakonsultēties kādā jautājumā, bet negribat doties uz medicīnas iestādi, lai bērniņš, nonākot kontaktā ar slimiem bērniem un pieaugušajiem, nenoķertu kādu vīrusu un nesaslimtu.”

Visaptverošs serviss un personiska attieksme 

Mēs izmeklējam bērnu viņa ierastajā mājas atmosfērā, tādējādi izvairoties no lieka satraukuma. Mūsu rīcībā ir dažādi ātrie testi, kas palīdz tūdaļ noteikt infekcijas klātbūtni vai tās izraisītāju. Ja nepieciešams, pediatrs veic arī injekciju. Kopā ar mammu izveidojam labāko ārstēšanas plānu, izrakstām medikamentus. Sakārtojam arī vajadzīgās formalitātes– vecākiem izsniedzam darba nespējas lapu, bērnam zīmi skolai vai bērnudārzam u.c. Ja nepieciešams, varam aizvest māmiņu ar bērnu uz stacionāru, lai nav jāgaida uzņemšanas nodaļas rindās.

Jaundzimušajiem

Mēs nodrošinām arī jaundzimušo patronāžu. Ja māmiņai pēc atgriešanās no dzemdību nodaļas nav kontakta ar ģimenes ārstu vai pediatru, var izsaukt ARS pediatru mājās. Mēs sniedzam mammai plašu informāciju par mazuļa aprūpi, barošanu utt. Ja nepieciešams, uzņemamies bērniņa ikmēneša apskates, kā arī bez maksas veicam valstī paredzētās profilaktiskās potes.

Cenrādis pediatra mājas vizīte

Par izsaukumu ārpus Rīgas robežām jāpiemaksā 0,75 EUR par 1 km.

Svarīgi: LR iedzīvotājiem un ārzemju viesiem cenas ir vienādas.

Zināšanai: šo pakalpojumu sedz arī dažas apdrošināšanas kompānijas (atkarībā no polises veida).
Pediatra mājas vizītes ilgums līdz 30 minūtēm.

Visā Latvijā

Mēs apkalpojam Rīgas un citus pacientus, vienīgi, izbraucot ārpus Rīgas, ir nepieciešama papildus samaksa par katru kilometru. Mēs braucam uz jebkuru vietu Latvijā, kur vien māmiņas vēlas saņemt pediatra pakalpojumu. Jo īpaši tas ir noderīgi darbdienu vakaros, brīvdienās un svētku dienās, kad ģimenes ārsts nav pieejams.

VIDEO:

 CENRĀDIS