Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Magnētiskā rezonanse ir viena no precīzākajām un informatīvākajām diagnostikas metodēm – nekaitīga, ar magnētiskā lauka un radioviļņu palīdzību viena izmeklējuma laikā palīdz iegūt kvalitatīvus cilvēka ķermeņa un orgānu šķērsgriezuma attēlus trīs plaknēs.
Katru gadu krūts vēzis tiek atklāts aizvien jaunākām sievietēm, tāpēc ir svarīgi rūpēties par savu krūšu veselību un regulāri veikt profilaktiskās krūts pārbaudes. Savlaicīga diagnostika palīdz atklāt krūts vēzi agrīnā stadijā un ļauj to veiksmīgi ārstēt.
Medicīnas centra ARS filiāle – ARS Diagnostikas klīnika ir vienīgā klīnika Latvijā, kur ambulatori veic nierakmeņu skaldīšanu jeb litotripsiju.
ARS Diagnostikas klīnika piedāvā unikālas diagnostikas iespējas, kas ļauj savlaicīgi konstatēt kuņģa un zarnu trakta gļotādas izmaiņas un iegūt audu paraugus izmeklēšanai. Tam ir būtiska nozīme dažādu gremošanas slimību un jaunveidojumu agrīnā atklāšanā un ārstēšanā.
ARS Diagnostikas klīnikā ultrasonogrāfijas diagnostika tiek veikta ar premium klases USG iekārtām ar Philips EPIQ 5 un Philips EPIQ 7
ĀRSTU SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS

ARS Diagnostikas klīnika


ARS Diagnostikas klīnika, kuru atklāja 2016. gada pavasarī, atrodas Rīgā, rekonstruētajā Sarkanā Krusta slimnīcas ēkā Jāņa Asara ielā 3. Tā ir iekārtota atbilstoši starptautiskajām vadlīnijām un labākajai pasaules pieredzei medicīnā. Īpaši svarīgi: visus izmeklējumus ar jaunākajām premium klases tehnoloģijām ARS Diagnostikas klīnikā veic kvalificēti, labi apmācīti un pieredzējuši speciālisti, radiologi – diagnosti. Tas sniedz jaunas, vēl nebijušas iespējas slimību savlaicīgas diagnostikas un efektīvas ārstēšanas jomā. Īpaša uzmanība tiek veltīta biežāk, sastopamo audzēju – krūts dziedzeru un kuņģa zarnu trakta ļaundabīgu un labdabīgu slimību agrīnai atklāšanai.