Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Lāzerprocedūras

Lāzerprocedūras

Estētiskās ginekoloģijas lāzerprocedūras

Ar gļotādas strukturālām izmaiņām dzīves laikā saskaras praktiski visas sievietes – gan agrīnā pēcdzemdību periodā, gan ikdienā pēc vairākām dzemdībām, gan arī menopauzes periodā, kad gļotāda strauji zaudē hormonālo atbalstu. MonaLisa Touch® ir jauna ārstniecības metode, kas bez ķirurģiskas iejaukšanās novērš un ārstē maksts un vulvas atrofiju un tās radītos blakusefektus.

Ar lāzerprocedūru MonaLisa Touch® ir iespējams veikt gan maksts gļotādas atjaunināšanu, gan iniciālas slodzes urīna nesaturēšanas korekciju, gan neinvazīvi ārstēt dažādas labdabīgas maksts un vulvas saslimšanas.

Lāzerprocedūras estētiskajā dermatoloģijā

Medicīnas centrā ARS estētiskajā dermatoloģijā izmanto DEKA SmartXide V2LR jaunākās paaudzes frakcionētais CO2 lāzeri, ar kura palīdzību iespējams likvidēt gan nevēlamus veidojumus uz ādas, gan veikt sejas ādas atjaunošanas procedūras.

 DEKA SmartXide V2LR frakcionēto CO2 lāzeri ir iespējams veikt dažādas lāzerterapijas procedūras.

  • Ķirurģiskās lāzerprocedūras
  • Lāzerprocedūras estētiskajā medicīnā

Augstas intensitātes lāzerterapija (HILT)

Medicīnas centrs ARS paplašina ārstnieciskās rehabilitācijas pakalpojumu klāstu ar augstas intensitātes lāzerterapijas (HILT) procedūrām akūtu un hronisku sāpju ārstēšanai.

Medicīnas centrs ARS ir iegādājusies jaunu lāzera sistēmu BTL 6000, kas nodrošina ļoti ātru un efektīvu ārstēšanu plašam klīnisko indikāciju lokam, sākot no dažādiem traumatiskiem bojājumiem līdz pat deģeneratīvām locītavu slimībām, turklāt tas notiek bez sāpēm un ķirurģiskas iejaukšanās.

Lāzers cīņai pret nagu sēnīti

Medicīnas centrs ARS piedāvā jaunas iespējas nagu sēnīšu infekcijas ārstēšanai ar diodes lāzera palīdzību – pretsēnīšu terapijai izmanto diodes lāzeru FOX 1064 – A.R.C. Laser.

Tā iedarbības princips ir vienkāršs: ar lāzera staru apstrādājot inficēto zonu, neatgriezeniski tiek iznīcinātas sēnīšu bojātās šūnas.