Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

ĀRSTNIECISKĀS VINGROŠANAS GRUPU NODARBĪBAS “VESELA MUGURA”

Ārstnieciskās vingrošanas nodarbības “Vesela mugura” īpaši piemērotas cilvēkiem, kuriem ir muguras sāpes, kuriem ikdiena ir saistīta ar ilgstošu sēdēšanu pie datora vai arī tiem, kuriem ir liela fiziska slodze. 

BĒRNIEM – ĀRSTNIECISKĀS VINGROŠANAS GRUPU NODARBĪBAS

Sākot no 17. janvāra ARS veselības centra fizioterapeite Elīna Skalberga piedāvā ārstnieciskās vingrošanas grupu nodarbības bērniem vecumā no 10 līdz 16 gadiem*

Medicīnas centra ARS BĒRNU ATTĪSTĪBAS CENTRS piedāvā nodarbības, kurās vecāki, vecmāmiņas un auklītes uzzina, kā mazuļus un bērnus vispusīgi attīstīt, normalizējot muskuļu tonusu ar vingrinājumu un rotaļu palīdzību, kā veicināt emocionālos kontaktus, kā sekmēt saskarsmes pieredzi ar vienaudžiem un kā palīdzēt attīstīt bērna valodas apguvi.

Fizioterapijas grupu nodarbībām ir iekārtota speciāla vingrošanas zāle, kura ir bagātīgi aprīkota ar fizioterapijas nodarbībām nepieciešamo inventāru. Fizioterapeiti piedāvā radošu un profesionālu ārstniecisko vingrošanu izmantojot līdzsvara paliktņus, tradicionālās hanteles, nūjas, vingrošanas lielās un mazās bumbas, Flexibar, TRX piekares treniņsistēmu un Slinga terapiju.

Piedāvājam nodarbības dažādu vecuma grupu bērniem, iespējama bērnu un vecāku apmācība latviešu un krievu valodā.
Pirmajā dzīves gadā mazuļa attīstībā notiek milzu lēciens un jāapgūst tik daudz jauna – celt galviņu, tvert priekšmetus, velties, rāpot, sēdēt, celties kājās, staigāt. Vingrošana zīdainim nepieciešama, lai viņš mācītos just savu ķermeni, līdzsvarotu muskuļu tonusu, novērstu ķermeņa asimetriju un apgūtu daudzveidīgas kustības.
Massage is one of the oldest and most effective treatment methods!

Bēbīšu skolā “Skoliņa Oliņa” māmiņas, tēti, vecmāmiņas un auklītes uzzina, kā mazuļiem veidot pareizu pozu, normalizēt muskuļu tonusu ar vingrinājumu un rotaļu palīdzību, kā veicināt emocionālos kontaktus, attīstīt kustību koordināciju, nostiprināt elpošanas sistēmu. Šeit bērni gūst arī agrīnu muzikālo pieredzi, jo mūzika ir pirmais mākslas veids, uz kuru cilvēks apzināti reaģē jau zīdaiņa vecumā. Nodarbības stimulē sensorās funkcijas, vienkāršāk sakot – attīsta redzi, dzirdi, tausti, garšu, ožu un arī daudzas citas lietas, kas vajadzīgas bērna pilnvērtīgai attīstībai, tai skaitā arī valodas apguvei.

Kvalitatīva un profesionāla pēdu aprūpe nepieciešama jebkuram cilvēkam, sākot jau no pusaudžu vecuma – ikvienam, kurš rūpējās par savu kāju veselību!

ARS Veselības centrs

“Medicīnas centrs ARS” filiālē “ARS Veselības Centrs” tiek piedāvātas ārstu-speciālistu konsultācijas, ārstnieciskās vingrošanas nodarbības fizioterapeitu uzraudzībā gan pieaugušajiem pieaugušajiem, gan bērniem.


BĒRNU ATTĪSTĪBAS CENTRĀ īpaši ir padomāts par bērnu veselības profilaksi – agrīnas attīstības logopēdu (mikrologopēdu) konsultācijas, fizioterapijas nodarbības – Bobata terapija un hendlinga apmācība, kā arī ārstnieciskās individuālas vingrošanas nodarbības bērniem.