Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Zobu implantēšana

Zobu implantēšana

Zobu implantēšana ir trūkstošo zobu aizvietošana, kad žokļa kaulā tiek ievietots zoba implants, kurš vēlāk veic zoba saknes funkciju. Kad implants ieaudzis kaulā (parasti pēc 6-8 nedēļām), uz tā liek keramikas kroni, kas pārņem zoba estētiskos un funkcionālos uzdevumus.

Implantēšana notiek vietējā anestēzijā, procedūra ilgst 30-60 minūtes, atkarībā no implantu skaita un katra pacienta mutes dobuma īpatnībām.

Pirms operācijas nepieciešama ārsta konsultācija, kad tiek veikta mutes dobuma apskate un izvērtēts žokļa kaulu stāvoklis un to piemērotība implantēšanai. Tiek izskaidrota ārstēšanas gaita pirms un pēc operācijas, kā arī mutes dobuma kopšana pēc zobu implantēšanas.

Medicīnas centrā ARS strādājam ar pacientam saudzīgāko Leonardo metodi, kura nāk no Itālijas. Šīs metodes priekšrocības ir ātrāka implantu ieaugšana un mazāk traumatisks implantēšanas process – to veic bez smaganu grieziena, ievadot speciāli sagatavotu implantu cauri smaganām.

Ja pacienta žokļa kaulu struktūra nav piemērota tūlītējai implantācijai, veicam žokļa kaula “piestādīšanas” un “sinus lift” operācijas. Apmērām 6 mēnešus pēc šo operāciju veikšanas var turpināt zobu implantēšanu.

Vairāk par zobu implantēšanu

Zobu implantēšanu veic: Dr. Aiva PASTNIEKA, Dr. Alvis ŠAPALS

Protezēšanas darbus uz implantiem veic Dr. Alvis ŠAPALS.

ARS Zobārstniecības klīnika
Pirmdiena – piektdiena: 8:00 – 20:00
Reģistratūras tālr. (+371) 672 01 047
Reģistratūras e-pasts: reg@arsdentalclinic.lv
www.arsdentalclinic.lv
Adrese: Skolas iela 5, Rīga, LV-1010

Cenrādis