Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Zobu ārstēšana

Zobu ārstēšana

Lai sastādītu ārstēšanas plānu un novērtētu mutes veselības stāvokli, Jūs konsultēs kvalificēti speciālisti, pielietojot gadu gaitā iegūtās zināšanas un pieredzi zobu ārstēšana. Diagnozes precizēšanai lietojam papildizmeklēšanas metodes – Rtg (rentgens), CT (datortomogrāfija), žokļa locītavas USG (sonogrāfija).

Zobu ārstēšanas procesā tiek izmantoti dažādi plombējamie materiāli (sudraba amalgama, gaismas jūtīgi materiāli – helioplombas, keramikas plombas).

Ja zobs ir cietis pārāk stipri un bojāti nerva audi, tad nepieciešama sakņu kanālu ārstēšana jeb endodontija. Tā ir laikietilpīga un smalka procedūra, kuras laikā tiek izmantotas ne tikai speciālas ārsta zināšanas, bet nepieciešamības gadījumā arī aparatūra, kas paredzēta tieši sakņu kanālu ārstēšanai. Rezultāts tiek kontrolēts ar rentgena palīdzību.

Ja ārstēšanas procesā nepieciešams, veiksim saudzīgu zobu ekstrakciju.

Mūsu sniegtie pakalpojumi:

  • Zobu plombēšana ar amalgamu un gaismā cietējošiem materiāliem
  • Zoba atjaunošana, izmantojot mikroprotezēšanu – keramikas inlejas un onlejas
  • Zobu estētikas atjaunošana (priekšzobu rajonā) – spraugu slēgšana, kosmētisko defektu novēršana
  • Zobu balināšana ar lāzeriekārtu
  • Profesionālā zobu higiēna – zobakmens, aplikuma, cietā pigmenta noņemšana
  • Endodontija – sakņu kanālu ārstēšana – gadījumos, kad pacients ir izvēles priekšā: zobu zaudēt vai pateicoties modernām tehnoloģijām un speciālistu prasmei zobu glābt un saglabāt, tad tieši endodontiska ārstēšana ir pēdējā iespēja, kā to izdarīt. Tikpat nozīmīga endodontiskā ārstēšana ir zobu sagatavošana protezēšanai. Endodontiskas slimības bieži tiek atklātas tikai pateicoties rentgenoloģiskai izmeklēšanai.

ARS Zobārstniecības klīnika
Pirmdiena – piektdiena: 8:00 – 20:00
Reģistratūras tālr. (+371) 672 01 047
Reģistratūras e-pasts: reg@arsdentalclinic.lv
www.arsdentalclinic.lv
Adrese: Skolas iela 5, Rīga, LV-1010

Cenrādis