Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Zobārstniecība

Zobārstniecība

Medicīnas centra ARS zobārstniecības nodaļa piedāvā plaša profila zobārstniecības pakalpojumus:

Pielietojot efektīvas un mūsdienīgas metodes, materiālus un tehnoloģijas, pacientam tiek sniegts pilns pakalpojumu klāsts mutes dobuma slimību profilaksei un ārstēšanai. Šos pakalpojumus nodrošina sertificēts un profesionāls personāls. Kopā ar mums darbojas zobu tehniskā laboratorija, kas kvalitatīvi izgatavo jebkura veida zobu protēzes.

Apmeklējot dažādus izglītojošus seminārus un lekcijas, iegūstam jaunas zināšanas un papildinām esošās. Tādējādi varam vienmēr būt informācijas apritē par dažādām inovācijām zobārstniecībā un pacientu aprūpē.

Lai sniegtu Jums drošību par sniegto pakalpojumu kvalitāti, strādājam pēc īpašas sistēmas, kas nosaka to izpildi un kontroli. Tāpēc lietojam sertificētas zobārstniecības iekārtas un materiālus, aprīkojums aizvien tiek modernizēts, tādējādi nodrošinot augstāku aprūpes kvalitāti, ietaupot pacienta un ārsta laiku, sniedzot efektīvākus aprūpes rezultātus. Lai pacientam būtu nodrošināta papildus drošība, veicot jebkuru medicīnisko manipulāciju, tiek lietots tieši viņam paredzētais instrumentu komplekts speciālā sterilā iepakojumā.

ARS Zobārstniecības klīnika
Pirmdiena – piektdiena: 8:00 – 20:00
Reģistratūras tālr. (+371) 672 01 047
Reģistratūras e-pasts: reg@arsdentalclinic.lv
www.arsdentalclinic.lv
Adrese: Skolas iela 5, Rīga, LV-1010

Cenrādis