Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Slinga terapija

Slinga terapija


Elastīgo saišu terapija jeb Slinga (sling – angļu valodā – “saite, iekārt saitē”) terapija ir jauna koncepcija modernajā fizioterapijā, kas balstās uz aktīvu ārstēšanu, vingrojumiem un funkcionalitātes uzlabošanos. Kopā ar fizioterapeitu šajā terapijā tiek izmantots viss aktivitāšu spektrs – no atvieglojošiem stāvokļiem līdz muskuļu spēka palielinošiem vingrojumiem.

Kā tiek veikta terapija SLING-terapija?

Elastīgo saišu terapijā pacienta ķermenis tiek iekārts saitēs, kas nodrošina fizioterapeita roku brīvību, lai labāk vadītu, koriģētu un kontrolētu pacienta kustības. Saišu pielietošana samazina slodzi, ļaujot pacientam ar mazākām grūtībām ieņemt nesāpīgu ķermeņa pozīciju un tajā aktīvi darboties. Saišu lietošana ļauj veikt paaugstinātu relaksāciju un rada papildus drošības sajūtu pacientam.

Ko var paveikt ar Terapi Master?

Ar Terapi Master iespējama stiepšana, trakcija, manuālā mobilizācija, kā arī sāpju atvieglošana un relaksācija. Elastīgo saišu terapija nodrošina mobilitātes treniņa iespējas, var veikt spēka un stabilitātes treniņu, sensomotoro treniņu, kā arī muskuļu izturības treniņu.