Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Aprīlis – sievietes veselības mēnesis!

Katru gadu Medicīnas centrs ARS no 1. marta līdz 31. maijam aicina sievietes pievērst uzmanību sievišķajai veselībai un labsajūtai, lai sieviete jebkurā vecumā justos labi un pārliecinoši.

Martā un aprīlī īpašas cenas estētiskās ginekoloģijas procedūrām:

Pēcdzemdību periodā, premenopauzē un menopauzē strauji samazinās estrogēnu līmenis asinīs, tāpēc maksts gļotāda mainās: tā kļūst sausāka, plānāka un zaudē tonusu un elasticitāti. Tas rada sūdzības par sāpīgu dzimumaktu, sausuma sajūtu makstī, var parādīties urīna nesaturēšana fiziskas slodzes laikā.

Izmantojot dažādas jaunākās tehnoloģijas – lāzerterapiju, injekcijas ar hialuronskābi u.c. metodes, ir iespējams novērst dzemdību radītās traumas un audu izmaiņas, kas saistītas ar rētaudu veidošanos un dabisko novecošanu. Tā ir mūsdienīga, līdz šim nebijusi iespēja atjaunot un būtiski uzlabot intīmās zonas funkcionalitāti un arī vizuālo estētiku. Jaunās metodes palīdz ne tikai mazināt un novērst fiziskās sūdzības, bet arī ievērojami uzlabo sievietes dzīves kvalitāti.

Estētiskās ginekoloģijas procedūras veic Medicīnas centrs ARS ginekoloģe ar lielu pieredzi operatīvajā un estētiskajā ginekoloģijā Dr. Daiga BARANOVSKA.

Vairāk info par estētisko ginekoloģiju >>> https://arsmed.lv/sieviesu…/estetiska-ginekologija/

Medicīnas centrs ARS
Skolas iela 5, Rīga
☎️ (+371) 22 010 172
www.arsmed.lv