Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Jaunums – 3D stomatoloģiskais panorāmas rentgens

Planmeca ProMax 3D MID – vismodernākais konusveida stara 3D stomatoloģiskais panorāmas rentgens.

Medicīnas centrā ARS Diagnostikas klīnikas Radioloģijas nodaļā darbu sācis moderns jaunpienācējs – Planmeca ProMax MID 3D rentgena aparāts, kas veic līdz šim nepieredzētas kvalitātes zobu un deguna radioloģiskos 3 dimensiālos izmeklējumus.

Augstvērtīgas sejas anatomisko struktūru vizualizācijas iespējas

Planmeca ProMax 3D MID ir pirmā iekārta pasaulē, kas, veicot vienu uzņēmumu, apvieno trīs dažādus 3D datu iegūšanas veidus:

  • konusveida staru tomogrāfiju,
  • trīsdimensiālu sejas foto
  • 3D dentālo modeļu skeneri.

Tā ir specifiska un precīza attēla iegūšanas iespēja, kas atvieglo izmeklēšanu un turpmāko ārstēšanu zobārstniecībā, plastiskajā ķirurģijā un LOR praksē.

Svarīgi!

Izmeklējumam ir daudz mazāka apstarojuma deva, nekā, piemēram, datortomogrāfijai. Iekārta atbilstoši pacienta vecumam, individuālām anatomiskajām īpatnībām un lokalizācijai pielāgo vismazāko optimālo devu, lai sasniegtu visaugstākās kvalitātes attēlu perfektai diagnostikai un ārstniecības plānošanai.

Pielietojums praksē:

  • Panorāmas rentgenuzņēmums SmartPan

Ar vienu izmeklējumu iegūst panorāmas attēlu, kurā redzams viss augšžoklis, apakšžoklis, zobi, daļa sinusu un apakšžokļa labā un kreisā locītava (TMG angl.). Tas ļauj precīzi novērtēt žokļa kaulu un zobu stāvokli, prognozēt iespējamos iekaisumus, plānot ārstēšanu, ķirurģiju, zobu rekonstrukciju un protezēšanu. Panorāmas režīmā iekārta, veicot vienu rotāciju, veic 10 dažādus uzņēmumus. Programmatūra pati atlasa labāko attēlu, turklāt kombinē skaidrākos, vislabāk saskatāmos kadrus – visaugstvērtīgākajai diagnostikai.

3D stomatoloģiskais panorāmas rentgens

Panorāmas rentgenogrammas iegūšanai.
www.ars-med.lv

  • 3D tomogrāfija secīgai stomatoloģisko implantu plānošanai

Izmeklējums sniedz precīzu 3 dimensionālu informāciju par žokļu kaulu anatomisko struktūru, stiprību un iespējamām izmaiņām. Tas būtiski atvieglo secīgu zobu implantu plānošanu, kā arī to izvēli. Piemēram, ja zobs kādu laiku nav bijis, iespējams, žokļa kaulā ir notikušas anatomiskas izmaiņas, un ir jānoprecizē, vai kaulā ir pietiekami daudz vietas, kur ieskrūvēt implantu.

3D stomatoloģiskais panorāmas rentgens

Stomatoloģisko implantu plānošana.
www.ars-med.lv

3D stomatoloģiskais panorāmas rentgens

Stomatoloģisko implantu plānošana.
www.ars-med.lv

  • 3D zobu nospieduma vai ģipša modeļa skenējums

Nereti mūsdienās stomatologi un zobu tehniķi protezēšanai izvēlas ar CAD/CAM sistēmu aprīkotu zobu tehnisko laboratoriju pakalpojumus. Lai ātri un precīzi varētu veikt pacientu zobu nospiedumu datu apmaiņu  ar attālinātām zobtehniskām laboratorijām, 3D printēšanas vai protezēšanas un implantēšanas detaļu ražotājiem, ir svarīgi ātri un precīzi nosūtīt pacienta zobu nospieduma datus tālākai apstrādei. Šāda unikāla tehnoloģija pieļauj iegūtajiem datiem dažu sekunžu laikā tikt nosūtītiem kaut uz vistālāko vietu pasaulē.

3D stomatoloģiskais panorāmas rentgens

3x3D=CBCT+ProFace+nospieduma skenējums
www.ars-med.lv

Lielie plusi

Iekārta ir labi pielāgota katrai diagnostikas nepieciešamībai, jo var iegūt izsmeļošu informāciju gan kopumā, gan sīki izanalizēt katru detaļu.

LABĀ ZIŅA:

Pacientam nekad nav jātaisa atkārtots rentgens, kā agrāk, ja bilde nebija izdevusies. Rentgens ir digitāls, ja to vienreiz uzņem, programma to ļauj modulēt: pastiprināt, pagrozīt, pievilkt tuvāk utt.

Zināšanai:

  • Izmeklējums nerada nekādas neērtības, tas ilgst ne vairāk kā 20–30 sekundes. Tas ir piemērots un draudzīgs arī tiem, kas sirgst ar klaustrofobiju.
  • Datus pacients saņem uz CD nesēja, lai pats varētu konsultēties ar vairākiem speciālistiem.

Izmeklējumus veic
Medicīnas centrā ARS
Rentgena nodaļā
Skolas ielā 5, Rīga
Tālr. 67 201 016

 

Cenas 3D izmeklējumiem ar Planmeca ProMax 3D MID

ARS Zobārstniecības klīnikas cenrādis