Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Tehniskais ortopēds

Diagnostiku un individuālo zolīšu izgatavošanu veic sertificēts tehniskais ortopēds Renārs GOLDMANIS

Optiskā fotoplantoskopija – pēdu ekspresdiagnostika

Ar fotoplantoskopiju veic pēdu funkcionālos testus, kas palīdz novērot papēža un citu kaulu izmaiņu reakcijas un konstatēt pārslogotos pēdu segmentus.

Optiskās fotoplantoskopijas analīze tiek veikta ar plantoskopu, kurš ir izgaismots ar LED gaismām un papildus aprīkots ar iebūvētu HD kameru, kas veic pēdu foto un video uzņēmumus.

Ar šīs ierīces palīdzību tehniskais ortopēds analizē stāju, konstatē plakano pēdu veidus un pakāpes, kā arī izvērtē, vai ir  nepieciešamība pēc kāda tehniskā palīglīdzekļa. Katram klientam tiks izstrādāts un izsniegts izraksts ar individuālu rekomendāciju plānu.

Kādos gadījumos ieteicams veikt fotoplantoskopiju?

  • Efektīva diagnostika ne tikai plakano pēdu, bet arī citu patoloģiju gadījumos, kā arī profilaktiskos nolūkos, ja ir muskuloskeletālas un neiroloģiskas saslimšanas.
  • Cilvēkiem, kuriem ir sabiezējumi pēdās, grūtības piemeklēt apavus.
  • Sportistiem, kuri vēlas izgatavot ērtas, sporta apavos ieliekamas zolītes atkarībā no individuālajām sporta specializācijas prasībām.
  • Cilvēkiem pēc pēdu, pirkstu, ceļu vai gūžas locītavu operācijām. Ja ir nevienāds kāju garums, nepieciešamības gadījumā to ir iespējams noteikt.
  • Procedūra ir vienkārša un droša, to ieteicams veikt arī pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, ja ir stājas vai gaitas izmaiņas, kā arī tad, ja bērns sūdzas par sāpēm pēdu, ceļu, potīšu locītavās.
  • Profilaktiski to ieteicams veikt tiem, kuri visu dienu pavada stāvot kājās; sievietēm, kuras ikdienā nēsā augstpapēžu apavus; ja ir liekais svars, cukura diabēts vai reimatoīdais artrīts u.c.

Zināšanai: Plantoskopijas procedūra ir informatīva, pavisam nekaitīga un nesāpīga.

Medicīnas centrs ARS
Skolas iela 5, Rīga
Tālr. 67201007
www.arsmed.lv