Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Ģimenes ārsts (NVD)

Ģimenes ārsts ir speciālists, kas nodrošina primāro veselības aprūpi. Tas ir pirmais saskarsmes posms, kas palīdz pacientam risināt viņa veselības problēmas, izmantojot vienkāršas un izmaksu ziņā efektīvas medicīnas tehnoloģijas.

Ģimenes ārsts – darbības joma:

  • slimību profilakse,
  • savlaicīga slimību diagnostika,
  • efektīva un pareizi izvēlēta akūtu un hronisku slimību ārstēšana

 Kā notiek vizīte?

Sarunā ar pacientu tiek noskaidrotas sūdzības, ja ir – izskatīti līdzi paņemtie izraksti un slēdzieni, kas saņemti slimnīcās, ambulatorās iestādēs un pie dažādiem speciālistiem. Ārsts izmeklē pacientu un, ja iespējams, nosaka diagnozi. Ja nepieciešami papildu izmeklējumi vai ārstu speciālistu konsultācijas, ārsts raksta nosūtījumus, lai precizētu vai noskaidrotu diagnozi. Ģimenes ārsts izvērtē, kāda terapija pacientam nepieciešama, nozīmē medikamentus, procedūras, fizioterapiju, izraksta receptes, nosaka ārstēšanas režīmu. Ārsts izlemj, vai pacientam nepieciešamas atkārtotas vizītes pie ārsta, ārstēšana var noritēt mājās vai pacients jānosūta uz stacionāru.

Zināšanai:

Medicīnas centrā ARS pieejams Nacionālā veselības dienesta (NVD) apmaksāts ģimenes ārsts.

Ivetas Feldmanes sertificēta ģimenes ārsta prakse*

Informāciju par Ivetas Feldmanes sertificētas ģimenes ārsta praksi un darba laikiem skaties šeit >>>

Adrese:

Skolas iela 5, Rīga, 2.stāvs, 215. kabinets.

*I. Feldmanes ģimenes ārsta praksei ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu (NVD) par valsts apmaksāto medicīnas pakalpojumu sniegšanu.