Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Refleksoterapija

Refleksoterapija

Refleksoterapija – manuāla, neinvazīva terapija, kuras laikā tiek aktivizēti organisma pašatveseļošanās mehānismi. Procedūras laikā tiek pielietota mainīga uzspiediena jeb kompresijas tehnika uz noteiktiem refleksiem un refleksu zonām, kas atrodas pēdās, plaukstās vai sejā, atbilstoši refleksu kartēm. Refleksu apstrādes laikā tiek atrastas un aktivizētas jutīgās vietas, kas var norādīt uz organisma darbības traucējumiem.

– Pēdu refleksoterapija

Pēdā atrodas vairāk nekā 7000 nervu galu. Apstrādājot pēdas, iedarbība uz tiem notiek caur refleksu zonām, kas ir saistītas ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem. Procedūras laikā tiek precīzi izstrādāti refleksi atbilstoši longitudinālajām zonām visā ķermenī.

– Plaukstu refleksoterapija

Plaukstas līdzinās pēdām un atbilst tām pašām longitudinālajām zonām visā ķermenī. Līdz ar to plaukstu procedūras ir tikpat efektīvas. Plaukstas ir mazāk jutīgas nekā pēdas. Taču plaukstas ir nozīmīgas kā aizstājēji gadījumos, kad nav iespējams veikt pēdu terapiju.

– Sejas refleksoterapija

Sejas āda ir visvairāk pakļauta gan ārējās, gan iekšējās vides ietekmei. Ādas novecošanās ir hronoloģiska, nenovēršama un vizuāla. Sejas refleksoterapija kontrolē šo procesu, dabiski iedarbojoties uz seju un visu organismu kopumā. Procedūras laikā seja tiek apstrādāta 7 etapos – sejas neirovaskulārā apstrāde 2 etapos, sejas zonu apstrāde pēc Amerikas indiāņu sejas kartes 2 etapos un pēc vjetnamiešu sejas kartes 3 etapos. Procedūras rezultātā uzlabojas sejas ādas stāvoklis.

Kādos gadījumos rekomendē:

  • Trauksme, stress, garīgs vai fizisks nogurums.
  • Miega traucējumi.
  • Sāpes, slikta pašsajūta.
  • Asinsrites traucējumi.
  • Imūnsistēmas novājināšanās.
  • Organisma funkcionālās darbības traucējumi.
  • Vielu maiņas gala produktu uzkrāšanās.

Refleksoterapija nav ieteicama:

  • Akūtas saslimšanas, infekcijas.
  • Grūtniecības pirmais trimestris.
  • Ādas bojājumi, traumas.

Refleksoterapija ir papildu terapija, ko ir ieteicams pielietot vienlaikus ar citām terapijām. Pēdu, plaukstu vai sejas refleksoterapijas procedūru laikā, iedarbojoties uz atsevišķām ķermeņa daļām, tiek atjaunots emocionālais līdzsvars un homeostāze visā organismā.

Refleksoterapijas procedūras ir manuālas. Tiek piedāvātas gan atsevišķas (pēdu, plaukstu, sejas) procedūras, gan to apvienojums – kompleksā refleksoterapija. Procedūru laikā tiek pielietota augstas kvalitātes eļļa.

Zināšanai

Procedūras veic sertificēta refleksoterapijas speciāliste, masiere Dace Dagnija LEGZDIŅA

Medicīnas centrs ARS
Skolas iela 5, Rīga
Tālrunis: + 371 67 201 007