Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Bērnu attīstības centrs

Bērnu attīstības centrs

Bērnu attīstības centrs

ARS Rehabilitācijas centrā piedāvājam nodarbības, kurās vecāki, vecmāmiņas un auklītes uzzina, kā mazuļus un bērnus vispusīgi attīstīt, normalizējot muskuļu tonusu ar vingrinājumu un rotaļu palīdzību, kā veicināt emocionālos kontaktus, sā sekmēt saskarsmes pieredzi ar vienaudžiem un kā palīdzēt attīstīt bērna valodas apguvi.

Mikrologopēdu konsultācijas – mazuļa runas pareizai attīstībai!

Ar runu un valodu bērns nepiedzimst, bet jau agrīni ir atvērts saskarsmei. Mantojumā no vecākiem ikviens mazulis ir saņēmis ģenētisko materiālu, bet tas vēl nav nosacījums, ka viņam attīstīsies runa un valoda. Nepilnīga valodas attīstība kavē  mazuļa pilnvērtīgu komunikāciju un izzinošu darbību. Tā kā runātprasmes attīstība jau agrīnā vecumā ir cieši saistīta ar bērna vispārējo attīstību, tad īpaša vērība ir jāpievērš savlaicīgai un secīgai maņu sajūtu un kustību pieredzes apguvei.

Mazuļa runa savlaicīgi ir jārosina, tāpēc tieši vecāki un tuvinieki ikdienā ir atbildīgi un var veicināt  bērna runas un valodas attīstību, bet  pēc padoma un palīdzības var vērsties pie speciālista – agrīnās attīstības logopēda (mikrologopēda).

Vairāk info>>>

BOBATA TERAPIJA

Bobata terapija notiek individuāli zīdaiņiem no 3 mēnešu līdz 1 gada vecumam. Nodarbības laikā mazulis aktīvi piedalās, mācoties apzināties savu ķermeni un kontaktēties ar apkārtējo pasauli. Nodarbību ilgums apmēram 30 minūtes, atkarībā no mazuļa uzmanības noturības. Vairāk info>>>

VIDEO:


Medicīnas centra ARS filiāle
ARS Rehabilitācijas centrs
Adrese – Brīvības iela 39, Rīga
Tālrunis: (+371) 67 699 369 vai (+371) 27 827 224