Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
3D STOMATOLOĢISKAIS PANORĀMAS RENTGENS

3D STOMATOLOĢISKAIS PANORĀMAS RENTGENS

Planmeca ProMax 3D MID – vismodernākais konusveida stara 3D stomatoloģiskais panorāmas rentgens

Medicīnas centrā ARS Radioloģijas nodaļā ir moderns jaunpienācējs – Planmeca ProMax MID 3D rentgena aparāts, kas veic līdz šim nepieredzētas kvalitātes zobu un deguna radioloģiskos 3 dimensiālos izmeklējumus.

Planmeca ProMax 3D MID ir pirmā iekārta pasaulē, kas, veicot vienu uzņēmumu, apvieno trīs dažādus 3D datu iegūšanas veidus:

  • konusveida staru tomogrāfiju,
  • trīsdimensiālu sejas foto
  • 3D dentālo modeļu skeneri.

Tā ir specifiska un precīza attēla iegūšanas iespēja, kas atvieglo izmeklēšanu un turpmāko ārstēšanu zobārstniecībā, plastiskajā ķirurģijā un LOR praksē.

Svarīgi!

Izmeklējumam ir daudz mazāka apstarojuma deva, nekā, piemēram, datortomogrāfijai. Iekārta atbilstoši pacienta vecumam, individuālām anatomiskajām īpatnībām un lokalizācijai pielāgo vismazāko optimālo devu, lai sasniegtu visaugstākās kvalitātes attēlu perfektai diagnostikai un ārstniecības plānošanai.

Pielietojums praksē:

Lielie plusi

Iekārta ir labi pielāgota katrai diagnostikas nepieciešamībai, jo var iegūt izsmeļošu informāciju gan kopumā, gan sīki izanalizēt katru detaļu.

LABĀ ZIŅA:

Pacientam nekad nav jātaisa atkārtots rentgens, kā agrāk, ja bilde nebija izdevusies. Rentgens ir digitāls, ja to vienreiz uzņem, programma to ļauj modulēt: pastiprināt, pagrozīt, pievilkt tuvāk utt.

Zināšanai:

  • Izmeklējums nerada nekādas neērtības, tas ilgst ne vairāk kā 20–30 sekundes. Tas ir piemērots un draudzīgs arī tiem, kas sirgst ar klaustrofobiju.
  • Datus pacients saņem uz CD nesēja, lai pats varētu konsultēties ar vairākiem speciālistiem.

Izmeklējumus veic:
Medicīnas centrs ARS
Skolas iela 5, Rīga
Tālr. 67 201 016

Cenas 3D izmeklējumiem ar Planmeca ProMax 3D MID

ARS Zobārstniecības klīnikas cenrādis