Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Paplašinām veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību ārkārtas situācijas laikā

No pirmdienas, 20. aprīļa, saskaņā ar Veselības ministrijas grozījumiem 2020. gada 25. marta rīkojumā Nr. 59 ”Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā”, Medicīnas centrā ARS ir paplašināta veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība.

Medicīnas centrā ARS atsāk sniegt plānveida diagnostiskos un citus veselības aprūpes pakalpojumus:

  • mamogrāfiju (valsts organizētais krūts vēža skrīninga izmeklējums un diagnostiskā mamogrāfija)
  • izmeklējumus ar ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījumu – ehokardiogrāfija, ultrasonogrāfija, rentgena izmeklējumi, datortomogrāfija, doplerogrāfija, magnētiskā rezonanse, elektrokardiogrāfija (t.sk. Holtera monitorēšana), veloergometrija, elektroencefalogrāfija 
  • speciālistu konsultācijas  – pirmreizējas endokrinologa, kardiologa, reimatologa, pneimonologa, oftalmologa un neirologa konsultācijas
  • zobārstniecībā uzsākto zobu slimību ārstēšanas procesa un iesākto protezēšanas darbu pabeigšanu un ortodontisko ārstēšanu.

Medicīnas centrā ARS un ARS Diagnostikas klīnikā iespēju robežās sākotnēji nodrošinās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu tiem pacientiem, kuriem iepriekš pieraksts tika atcelts ārkārtējās situācijas dēļ.

Aicinām pacientus, uz ārsta konsultāciju vai izmeklējumu mūsu klīnikās ierasties bez līdznācējiem un precīzi norādītajā laikā!
Ar vienu pavadošo personu atļauts ierasties:

  • bērniem līdz 14 g.v. ņemot līdzi tikai vienu no vecākiem
  • vecāka gada gājuma cilvēkiem
  • cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Šajā laikā, rūpējoties par pacientu un personāla veselību un drošību, veicam papildus aizsardzības un dezinfekcijas pasākumus. Lūdzam ievērot drošības instrukcijas, kā arī brīdināt, ja jums ir akūtas augšējo elpceļu slimības pazīmes vai esat bijis kontaktā ar Covid-19 pacientu.

Akūtos gadījumos  ar iepriekšēju pierakstu pieņem – terapeits, pediatrs, ķirurgs (proktologs, mugurkaula ķirugs), asinvadu ķirurgs,  traumatologs, oftalmologs, neirologs, ginekologs, urologs, dermatologs, onkologs, kardiologs,  nefrologs, reimatologs, gastroenterologs.

Turpinām nodrošināt attālinātās telefoniskas ārstu – speciālistu konsultācijas pēc iepriekšēja pieraksta >>> vairāk info

Attālinātas konsultācijas sniedz terapeits, pediatrs, gastroenterologs, endokrinologs, LOR, homeopāts, dermatologs, venerologs, neiroķirurgs, vertebrologs, oftalmologs, uc. citi speciālisti pēc pacienta pieprasījuma.

Aktuālu informāciju saņemsiet ARS zvanu centrā
Tālr. 67 201 007

Informācija par Medicīnas centra ARS, ARS Diagnostikas klīnikas un ARS Veselības centra darba laikiem pieejama šeit