Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Fizioterapijas kompleksais piedāvājums

Fizioterapijas kompleksais piedāvājums

Mēs sēžam pie datora, sēžam pie mašīnas stūres, sēžam pie TV, sēžam lidmašīnā un krājam muskuļu saspringumu un stīvumu sprandā un jostas daļā, bet mums nekad nav laika pavingrot!

Tāpēc piedāvājam!

Fizioterapijas kompleksais piedāvājums

– individuālās nodarbības cilvēkiem, kuri dienas lielāko daļu pavada pie datora, kā rezultātā rodas dažādas mugurkaula (kakla, krūšu un jostas daļas) problēmas.

Fizioterapijas kompleksais piedāvājums tiek rekomendēts arī cilvēkiem pēc traumām un bērniem ar stājas problēmām.

Fizioterapijas kompleksais piedāvājums vienas nodarbības (45 min) laikā ietver:

  • Ārstnieciskā vingrošana – lielās bumbas, līdzsvara spilveni, hanteles;
  • Slinga terapija (elastīgo saišu terapija) – saspringtu kakla un jostas daļas muskuļu stiepšana un relaksācija, muskuļu trenēšana;
  • Masāža problemātiskajai ķermeņa zonai.

Pirms nodarbības fizioterapijas speciālists izvērtē pacienta vispārējo veselības stāvokli un piemēro atbilstošu vingrojumu programmu problemātiskajai ķermeņa zonai. Ārstnieciskie vingrojumi tiek kombinēti ar Slinga terapijas vingrojumiem. Slinga terapijas laikā pacients tiek iekārts speciālās saitēs, ar kuru palīdzību tiek nodrošināts muskuļu izturības treniņš, palielināts muskuļu spēks, izturība un tiek stiprināta dziļā muskulatūra (tiek nodrošināta vingrojumu precīza izpilde). Kompleksās fizioterapijas rezultātā tiek veicināta organisma asinsrites, elpošanas un gremošanas orgānu darbība, tiek stimulēta centrālā nervu sistēma, tiek aktivizēti un nostiprināti ķermeņa muskuļi, kā arī attīstīta ķermeņa lokanība un līdzsvars.

Fizioterapijas kompleksā piedāvājuma pamata koncepts:

  • izkustina ķermeņa muskuļus;
  • atbrīvo tos no sasprindzinājuma, kurš radies vienmērīgā pozā ilgstoši strādājot ar datoru;
  • izstiepj muskuļus ar Slinga terapijas vingrinājumiem;
  • nodarbības nobeigumā fizioterapeits veic masāžu (izmasē) problemātiskajai ķermeņa zonai.

Nodarbības notiek individuāli.

Fizioterapijas speciālists uzrauga vingrojumu precīzu izpildi, izvērtē ķermeņa reakciju uz slodzi un kustībām, ja ir nepieciešams – papildina vingrojumu sarakstu ar konkrētās ķermeņa muskuļu daļas vingrinājumiem.